Potřebné finance pro koupi nemovitosti

Pořídit si vlastní bydlení je v mladém věku takřka nemožné a to kvůli přísným podmínkám bank, které vyžadují doložení příjmů, stav majetku i absenci záznamu v registru dlužníků. Mladí lidé tak často padají do pasti v podobě nájmu, který platí do ztracena i přes to, že by peníze za nájem mohli využít pro financování vlastní nemovitosti. Naše firma tento problém dlouhodobě sleduje a rozhodla se, poskytnout mladým lidem příležitost, jak si pořídit vlastní bydlení za výhodných podmínek. Hypotéka bez dokládání příjmůtotiž nabízí šanci každému a poskytuje peníze pro stavbu nebo koupi nemovitosti.
Její vyřízení trvá jen několik hodin a peníze máte k dispozici během jednoho dne. Koupě vlastní nemovitosti se tak stane skutečností a i Vy dostanete příležitost, založit si vlastní rodinu.

Výhodné podmínky
Nebankovní úvěry mají i nevýhody a patří mezi ně vysoký úrok, skryté podmínky nebo omezení práv žadatele. U nás na tyto problémy nenarazíte a úvěr tak čerpáte za stejných podmínek, jako v bance. Díky dobrému úroku i ušetříte a vyhnete se tak vysokému přeplacení poskytnutých peněz. Úvěr navíc můžete kdykoli splatit i najednou a to bez jakýchkoli sankcí.

Rozhodněte se pro hypotéku u nás!
· Nenahlížíme do registru dlužníků
· Nemusíte prokazovat příjmy
· Výše hypotéky až na 70 % ceny nemovitosti
· Exekuce, půjčky ani předešlé úvěry nejsou problémem
· Peníze můžete využít na cokoli
· Schválení hypotéky během 24 hodin
· Vlastní výběr délky splatnosti

Všechny tyto výhody, ale i další můžete čerpat u úvěrů naší společnosti, které byly vytvořeny pro každého. Vyplněním formuláře získáte podobu vašeho budoucího úvěru a bez jakýchkoli závazků!