Rychle, efektivně a hlavně levně i pro vaše DnD!

Všechny hry jako je české Dračí doupě nebo Dungeons and Dragons, Warhammer nebo i jiné role-playing hry vyžadují jednu zásadní věc od PJ i jeho hráčů – fantazie a představivost. Pokud nemáte ani jednu z těchto vlastností, tak pro vás budou tyto hry značně nudné a nepřehledné. Jestliže si nedokážete z vyprávění představit nějaký obraz či i zvuk nebo chuť, budou pro vás tyto stolní hry značně nezáživné, neboť valná většina vaší reakce spočívá zejména v tom, jak dobře si dokážete představit ono místo či situaci.

printer-3956972_640

Někdy je ale i pro zkušené hráče obtížné udržet si pozornost po celou dobu hry a držet si ji tak dlouho, abyste si zapamatovali, jak vypadají nepřátelé, kde jsou umístěni či kde se skrývají, případně jak vypadá místnost nebo oblast, ve které se právě nacházíte. S mnohým pomohou 3D figurky a modely!

printer-4348150_640

Dříve byste si je museli vyrábět z různých materiálů, celá řada hráčů si jistě vzpomene na to, jak recyklovali figurky z jiných deskových her a využívali je pro své dobrodružství. Svým způsobem to tak můžete dělat i nyní, ale proč, když si můžete všechny vaše postavy, skřety i draky, nechat pěkně vytisknout? Překvapíte své hráče, pozvednete hratelnost vaší kampaně a ještě k tomu všemu ulehčíte sobě i vašim hráčům.

3D Tisk Plzeň je naprosto ideální pro všechny plzeňské hráče. Kromě toho že si můžete nechat navrhnout naprosto unikátní postavy či bytosti, předměty nebo i celé objekty, můžete si také přinést váš vlastní návrh, který vám na zakázku a přesně pro vás vytiskneme. Není to vůbec žádná složitá procedura, jediné, co musíte udělat, je ozvat se nám přes kontaktní formulář nebo telefon a dohodneme se na materiálu, provedení i počtu kusů. Nejenže si můžete sami opatřit vaše oblíbené postavy v 3D modelu, ale zároveň to může být i vhodný narozeninový či vánoční dárek pro vaše blízké!