Výhody sáčků na zip

Mohou zastoupit plastové dózy – sada plastových dóz vás může vyjít až na několik stovek korun a hlavně zaujímají pevný tvar, takže buď jim přizpůsobíte úložný prostor, nebo budete muset jít cestou kompromisu a smířit se s tím, že se dózy nevejdou všude, nebo že tam zůstane „hluché“ nevyužité místo. Zip sáčky se snadno přizpůsobí téměř každému prostoru, tedy záleží na tom, čím je plníte. Většinou se jedná o sypké či polotekuté hmoty, jako je mouka, obilné vločky, luštěniny nebo cement, sádra, písek, stelivo pro zvířata, krmivo – granule. Ale i v případě sezónního textilu či obuvi a sportovních potřeby by to neměl být problém.

pistáciové ořechy

Perfektní do chladničky i mrazáku – skladnost je vlastnost, kterou u sáčků se zipem uplatníte i v omezeném prostoru mrazicího boxu či regálů chladniček. Při troše šikovnosti s nimi zaplníte místo zcela bezezbytku. Můžete do nich vkládat sypké potraviny, ovoce, zeleninu, ale také jídla hotová, polotovary, dresinky a nálevy, zmrzliny, ovocné dřeně, obilné kaše, příkrmy pro děti atd. Výchozí surovinou pro výrobu sáčků je polyetylen nízké hustoty LDPE, tedy zdravotně způsobilý pro potravinářský průmysl, zemědělství a farmacii.

vyskládané luštěniny

Výhody trvanlivých potravin – chcete výrazně ušetřit a být zdraví a těžit tak ze své moudrosti? Orientujte se spíše na zdravou výživu, jejíž součástí mohou být trvanlivé potraviny, uskladněné v domácnosti několik měsíců. Patří sem ořechy, luštěniny (hrách, cizrna, čočka, fazole), olejnatá semena (slunečnice, dýně, lněná semínka), obilná zrna (žito, pšenice, oves, ječmen, pohanka, jáhly, quinoa), z nichž si můžete mlít sami na ručním či elektrickém mlýnku kvalitní celozrnnou mouku. To vše lze nakupovat s množstevní slevou a slevou na dopravu a skladovat v zip sáčcích v suché místnosti, mimo dosah denního světla velmi dlouhou dobu. Příprava pokrmů vás tak může vyjít levněji.