Bez ložnice se obejdete

Ložnice je místností, kterou využíváme ke spánku. Podle toho taky vypadá její vybavení. Nejdůležitějším kouskem každé ložnice je samozřejmě postel. Jedině kvalitní postel nám totiž zaručí, že budeme ráno vstávat odpočatí a plni elánu. Co když ale někdo takové štěstí nemá a musí se smířit s tím, že jeho malý byt prostě velkou postel nepojme? Garsonky a podobné menší byty jsou ochuzeny o ložnici jako samostatnou místnost, ale i tak se dá takový byt vybavit vkusně a hlavně prakticky. Majitelé menších bytů si můžou dopřát pohodlný spánek i bez robustní postele, která by se stejně do malého bytu nehodila.

hnědá variace

Mnohem lepším řešením jsou variabilní pohovky https://www.prima-cena.cz/pohovky, které tolik místa nezaberou, a přesto se na nich kvalitně vyspíte. Jsou originální a neodolatelné. Kdykoli je můžete roztáhnout nebo složit. Vybrat si můžete z několika barev a vzorů. Jsou prostě úžasné a pro majitelé malých bytů jsou tím nejpotřebnějším kouskem nábytku.

Obývací pokoj a ložnice v jednom

Studentský pokoj je zpravidla víceúčelový. Jednak slouží ke studiu a jednak ke spaní. Jak by měl takový studentský pokoj vypadat? To je jen na jeho majiteli. Samozřejmě za pomoci rodičů si zpravidla vybírá každé dítko vybavení do svého pokoje, který bude v následujících několika letech jeho působištěm, oázou a studijní místností zároveň. Velmi praktickým kouskem do takového pokoje je rozkládací pohovka, která se hodí ke každodennímu spaní.

sofa do pokoje

Některé jsou vybaveny i úložným prostorem, takže když přijdou kamarádi na návštěvu, peřiny se mají kam schovat. Barevné varianty těchto pohovek zpestří každý pokoj mladého studenta.

Nezaberou vám tolik místa

Pro kvalitní spánek si nemusíte pořizovat bytelnou postel. V bytech menších rozměrů naopak vyniknou pohovky pro každodenní spaní. Jsou velmi praktické, protože vám nezaberou tolik místa, které je v menším bytě už tak málo.