Ke schodišti patří zábradlí

Schodiště je nedílnou součástí všech patrových budov a vždycky tomu tak bude. Součástí každého schodiště musí být i zábradlí, které ho doplňuje a plní důležitou funkci. Zábradlí není totiž pouze estetický prvek do domu, nebo bytu, ale slouží k bezpečnému scházení a vycházení schodů. Starší lidé se ho mohou chytit a ulehčit si tak výšlap. Bez zábradlí, by spousta starších lidí ani schody nemohla vyjít a proto tu tento bezpečnostní prvek je. Navíc, pokud nebudete mít zábradlí, tak Vám budovu nikdo nezkolauduje, maximálně v tom případě, že je to známí a podplatíte ho.

Schodiště (2)

Pokud přemýšlíte o schodišti do Vašeho domu a nevíte, jaké by bylo to správné, tak se nechte inspirovat firmou kmkdesign, která dělá skvostné kousky. Jejich schodiště jsou velice oblíbená a dělají je jak do vnitřních, tak do venkovních prostorů. Můžete si tak vybrat mezi schodištěm samonosným, skleněným, nerezovým, či kombinovaným. Každé schodiště je jiné a každé má svojí osobitou charakteristiku. Vždy také záleží na tom, kam dané schodiště chcete instalovat a jaké prostředí je okolo něho. Pokud máte v obýváku dělat schodiště a máte v něm nábytek s masivního dřevo, tak si tam určitě nedáte schodiště ze skla, ale opět zvolíte dřevo. Vždycky je dobré přemýšlet nad schodištěm tak, že ho neděláte na chvilku, ale na celý život. Porot by mělo být schodiště udělané tak, aby dokonale zapadalo do interiéru a zároveň ohromilo každého, kdo do daného pokoje vejde. Mělo by být dominantou místnosti a mělo by každého oslovit.

Schodiště

Na webových stránkách se můžete podívat na již realizované schodiště u zákazníků. Můžete si podle fotografií udělat obrázek, jak by vypadalo schodiště u Vás doma a jak by zapadalo do interiéru. Také zde najdete kompletní ceník a firma vám poradí s jakýmkoliv dotazem. Zákazník je totiž u nich vždy na prvním místě.