Proč byste si měli pořídit Smart TV?


Každý z nás denně používá televizi. Třeba i když se na ní zrovna nedíváme, máme ji puštěnou, abychom se necítili doma sami. V dnešní době je ale moderní mít takzvanou Smart TV. V čem jsou její výhody a proč byste si ji zrovna vy měli pořídit? Zdá se vám třeba zbytečné mít takovouto televizi doma. Hlavně kvůli tomu, že je dražší než klasické.

sledování seriálů

 Funkce budoucnosti

Doba jde do předu každým dnem. Stejně tak za ty roky opadá zájem o klasické televizní stanice. Stále se neuvěřitelné množství lidí dívá na klasické televizní přenosy, ale rozhodně to není už takový hit jako býval před několika lety. Dnešní mladiství a děti vyhledávají spíše možnost, kdy se mohou na svůj oblíbený pořad nebo seriál podívat kdykoliv a kdekoliv chtějí. Je řeč například o portálu Netflix, kde najdeme nespočet různých seriálů. Můžeme si je kdykoliv stáhnout a podívat se na ně třeba na zahradě na vašem mobilu nebo notebooku. Samozřejmě toto není zadarmo, ale při zakoupení členství se můžeme těšit na skvělou zábavu. Aplikaci tohoto portálu také obsahují Smart TV. Takže si kdykoliv můžete i na své televizi pustit díl vašeho oblíbeného seriálu, nebo třeba zkouknout rovnou celou sérii.

 Aplikace pro celou rodinu

Jak již bylo zmíněno, tyto televize obsahují aplikace, díky kterým se můžete dívat na nespočet seriálů. Ne každému se chce ale toto členství platit. Můžeme také využít aplikace YouTube. Tam můžeme najít všelijaká videa pro celou rodinu. Také můžeme přepnout tuto aplikaci do módu pro děti, kdy se vašim nejmenším budou pouštět pouze videa pro ně určená. Dále tyto televize mohou obsahovat různé hry, prohlížení internetu (na omezených webech), počasí a mnoho dalších funkcí. Do této technologie se stále inovuje a vytvářejí se nové a lepší vychytávky.
zelená televize

 Kvalita obrazu

Takovou věc jako kvalitu obrazu bychom měli řešit na prvním místě. Po rozlišení a různých funkcích obrazovky koukáme i když vybíráme klasickou televizi bez funkcí, které má Smart TV. Pokud chceme opravdu kvalitní obraz, můžeme hledat obrazovky s rozlišením 4K. To nám dovolí dívat se na videa nebo stažené filmy v opravdu famózní kvalitě. Avšak málokteré video a film je přístupný v této kvalitě. Proto se před koupí tohoto obrazu rozhodněte, zda-li ho opravdu potřebujete. Klasickým uživatelům bohatě stačí klasické rozlišení HD. Ne všechny klasické televizní kanály jsou v HD kvalitě, takže tuto funkci spíše využijete při sledování videí, nebo seriálů. Tyto televize také obsahují funkci automatického ztmavení a zesvětlení scény. Je to zejména kvůli tomu, aby při tmavých scénách nebyla černá vidět jako šedá.

Pokud nechceme, aby nám toto televize dělala, ale přesto si chceme užít barvy takové, jaké jsou, můžeme si koupit dražší kousky s funkcí, která dokáže udělat černou jako černou.

 Všechny Smart TV potřebují pro plné využití přístup k internetu. Když si ji pořídíte, můžete se těšit na opravdu kvalitní a nekonečnou zábavu, která má svou budoucnost.