Proč vsadit na flipový kryt na Huawei P20 Lite

Ekokůže – tento materiál úspěšně nahrazuje koženku, která je zcela neprodyšná, a nemá takové mechanické vlastnosti, jako právě ekokůže. S ekokůží se můžeme setkat i např. v obuvnickém průmyslu, kupříkladu se z ní vyrábí dámské letní sandály, které jsou mnohem odolnější vůči namáhání ženskými chodidly, než jiné syntetické materiály.

Z ekokůže se zhotovují i obaly na mobilní telefony, které známe pod názvem „flip“. Připomínají rozevírací desky drobných knih, diářů a zápisníků a v této podobě je telefon součástí osobnosti, jakožto módní doplněk, který vyjadřuje osobitý životní náhled a styl.

mobilní telefon

Flipových krytů Huawei P20 Lite se vyrábí velmi mnoho, liší se zejména barvou a potiskem či rytinou, z nichž lze vybírat nepřeberné množství různých variací. Co můžeme od takového „flipu“ očekávat?

Elegance – stěží najdete jiný kryt, který by se elegancí vyrovnal právě tomuto řešení. Položíte-li takto chráněný telefon na stůl, zapůsobí úplně jinak, než jako chladný elektronický přístroj. Připomíná svým vzhledem knihařské výrobky, a o knihách se přece tvrdí, že mají duši. Knihy do našeho života patří již po staletí, tak proč si je nepřipomenout právě mobilem? Mobilní telefon je sice výborným pomocníkem (využíváme-li jej rozumně a pro pozitivní účely), ale neměli bychom i v digitalizované době zapomínat na čtení oblíbených titulů.

rozbitý mobil

Zabezpečení – takto je telefon chráněn ze všech stran, vkládá se (většinou) do silikonové vaničky uvnitř flipu, a přiklopením přední strany je přístroj chráněný před prachem a poškrábáním. Neznamená to však, že s ním můžete házet o zem, a nic se nestane, dotykový displej je velmi citlivý na otřesy a ani u speciálních krytů se nedoporučuje (záměrně) hrubé zacházení.

Cena – vzhledem k tomu, jak pěkné bývá tovární zpracování těchto krytů, je jejich cena neúměrně nízká. Je to spotřební zboží, dostupné snad každému, a ve srovnání s cenou samotného telefonu jde o téměř zanedbatelnou položku.