Tipy pro krásné vlasy

Jelikož ženy se o ně starají mnohem častěji a také je častěji řeší, bude tento článek určen primárně pro ně. Muži se samozřejmě mohou také inspirovat. S naší hřívou si hrajeme, pokud jsme nervní. Mohou sloužit jako lákadlo na muže. Upravujeme si je podle toho, jaká následuje příležitost. Při sportu je stahujeme do gumičky a na rande je natáčíme či žehlíme. Slouží jako naše vizitka. Odráží se na nich to, jak jsme pečlivé. Zda nám chybí nějaké vitamíny a jakou máme životosprávu. Už od pradávna o ženě vypovídaly něco o její ženskosti a plodnosti.
Aby byly vlasy hezké, stačí se o ně pravidelně starat a dopřávat jim péči.
 blondýna ve větru
·    Umývejte je vždy, když jsou mastné, ne dříve. Pokud je budete umývat velmi často, budou se i častěji mastit. Tím pádem to bude pořád dokola a vy o ně budete muset mnohem více pečovat. Plus také častěji kupovat nový šampon.
·    Používejte šampony bez silikonů. Ty je zbytečně zatěžují a obalují je. Poté jsou uhlazené až splihlé.
·    Nevysušujte je fénem. Pokud nikam nepospícháte, nechte je volně uschnout. Nebude na ně působit horký vzduch, který pro ně není prospěšný. Ručníkem z nich pouze vymačkejte vodu. Nedrhněte je.
·    Nezatěžujte je stylingovými přípravky. Mnohem lepší pro ně budou vyživující přípravky.
zrzka na mikádo
·    Aplikujte balzámy, masky, oleje. Vše, co je hydratuje a vyživuje jim bude pomáhat a budou poté vypadat lépe.
·    Snažte se vyhýbat žehličce a kulmě. Toto jsou největší ničitelé. Jestliže se tomu nemůžete vyhnout, pořiďte si něco, co je před velkým horkem chrání. Nejčastěji naleznete sprej pro ochranu před vysokými teplotami.
·    Jestliže je máte velice dlouhé, vždy si je na noc zapleťte do copánku. Tím si je nebudete přiléhávat.
·    Jezte stravu bohatou na vitamíny. Na vlasech se odráží Váš životní styl a strava. Pokud nebude jídelníček pestrý bude to poznat i na nich.
·    Kupte si doplňky stravy. Jestliže jídlo nestačí pořiďte si prášky, které potřebné vitamíny obsahují.