Vyjděte si do společnosti jako královna

Je libo formální či neformální typ akcí? 

U těch neformálních je to prakticky jednoduché, co se týká stylu oblečení. Je to na Vás, v čem si vyrazíte. Odvážnější šaty s výstřihem či sukně a halenka nebo jako pohodářka v oblíbených pohodlných džínách a padnoucím sportovním tričku. Možností je nespočet.

Do neformálních akcí můžeme zařadit například taneční zábavy, koncerty nebo třeba firemní večírky.

A teď se pojďme podívat na ty společenské akce, které již vyžadují jistý dres code. Pokud mluvíme o plesech, ať už klasických nebo třeba maturitních, tak se zde očekává oblečení vhodné do společnosti. U mužů vhodný a slušivý oblek, doplněný košilí, popřípadě kravatou či motýlkem.

Žena s kabelkou

A co ženy? Šaty nebo dámský kostýmek. Ale co vybrat? 

Záleží na každé z Vás, co je Vám příjemnější a v čem se cítíte lépe. 

Šaty jsou taková klasika. Ale musí se zvolit vhodně. Jednoduchost a elegance je za mě jasná volba!

Žena v kostýmku

Jenže co když máte problém si v obchodě vybrat šaty, které se Vám líbí, padnou Vám a zároveň se v nich cítíte dobře? Existuje řešení! Nemusíte se přeci zdlouhavě probírat vhodným outfitem v nákupních domech a centrech. Stačí si vyhlídnout ten správný salón k tomu určený se skvělým návrhářem v čele a máte vyhráno! Věřte, že budete jako v ráji. Navrhnou a ušijí Vám Vaše vysněné šaty na míru. Navíc, pokud společenské akce vyhledáváte častěji než jen příležitostně, jistě se Vám tato investice vyplatí. Můžete mít ve svém šatníku třeba dva nebo tři krásné kousky a střídat je dle nálady a příležitosti. K tomu mít ve svém botníku k dispozici vhodné lodičky, které se budou hodit k šatům, správné doplňky ve šperkovnici a jste vybavená vyrazit do společnosti jako královna.

Stejným způsobem lze zařídit i kostýmek, pokud se pro něj rozhodnete. Jistě nic nezkazíte. Jsou velice vkusné!

Malý tip pro Vás

Menší kabelky, takzvané psaníčko ke společenskému oblečení úžasně hodí! Můžete mít jedno takzvané univerzální, v neutrální barvě, vhodné ke všem typům šatů nebo kostýmků. Nebo vícero a barevně kombinovat s ostatními jednotlivými kousky!